Grupa Lander

Świadczymy usługi eksperckie i konsultingowo-doradcze w obrocie nieruchomościami. – dla poszukujących nieruchomość, jak i tych powierzających nam nieruchomość do procesu sprzedaży. Wspieramy klientów zlecających nam usługi w zakresie NEGOCJOWANIA warunków zakupu i sprzedaży NIERUCHOMOŚCI. Naszym celem jest, przeprowadzenie procesu negocjacyjnego aby transakcja zakończyła się osiągnięciem sukcesu, porozumienia oraz wdrożenia do realizacji. Zapewniamy klientom biorącym udział w procesie negocjacji: bezpieczeństwo, oszczędność czasu i pieniędzy.

Negocjowanie jest zarówno proste , jak i skomplikowane. Skuteczne kompetencje komunikacyjne to pożądane cechy eksperta w tej dziedzinie. Negocjowanie to proces, który wymaga dobrego przygotowania. Cechy dobrego negocjatora to m.in. wiedza, umiejętności, doświadczenie a także analityczne spojrzenie na zagadnienie. Najważniejszą cechą negocjatora, to umiejętność podania rozwiązywania problemu – właściwej drogi osiągnięcia sukcesu.  Stąd też nasze zlecenia nazywamy PROJEKTAMI NEGOCJACYJNYMI. 

W szybko zmieniającej się gospodarce, podejście jednowymiarowe nie zdaje egzaminu. Nie ma jednej recepty na zmienianie ludzkich zachowań, to co sprawdza się w jednym przypadku zawodzi w innym. Nasze przygotowanie merytoryczne pozwala podjąć się najtrudniejszych zadań i zakończyć je skutecznie sukcesem – osiągnięciem porozumienia.

Zapraszamy do kontaktu