Zakres usług

Często negocjacje mylone są z samym dobijaniem targu, ceny – to jeden z ostatnich ważnych etapów procesu negocjacyjnego, często choć nie zawsze to etap osiągnięcia porozumienia. Aby ten ostatni etap zakończył się powodzeniem, trzeba przejść przez cały proces negocjacyjny i wdrożyć porozumienie . Bez procesu przygotowawczego szanse na skuteczność negocjacyjną są niewielkie.

Skuteczność negocjacyjna:

Spróbuj zbudować dom bez przygotowania z pominięciem jednego z etapów, np. fundamentu.

Warto podjąć takie ryzyko?

Spróbuj pobiec maraton bez przygotowania – treningu.

Czy zakończy się to sukcesem?

Czy kiedykolwiek sam przyczyniłeś się do fiaska negocjacji tylko dlatego, że stałeś twardo przy swoim stanowisku podobnie jak twój „oponent”?

Czy zdarzyło się, że przepłaciłeś w zakupie lub podałeś za niską cenę sprzedaży?

Większość, wpada w taki pułapki bo procesowi negocjacji towarzyszą niepożądane emocje, stres i idące za tym popełniane błędy,które z łatwością negatywnie odczytywane są przez drugą stronę i wykorzystywane osłabiając twoja pozycję negocjacyjną.

Dlatego jesteśmy dla Ciebie. Przygotowani na każde okoliczności. W imieniu Klienta prowadzimy projekty negocjacyjne i mediacje. Specjalizujemy się w negocjacjach nieruchomości.

Proces ten obejmuje szerokie spektrum przygotowawcze od pełnej analizy nieruchomości pod względem prawno-organizacyjnym, technicznym i finansowym poprzez zbudowanie strategii negocjacyjnej w kierunku dobijania targu i wdrożenia do realizacji – przeniesienia własności nieruchomości. Prowadzimy również projekty negocjacyjne i mediacje w innych obszarach działalności gospodarczej – kontrakty handlowe.

„Jeśli miałbym osiem godzin aby ściąć drzewo, poświęciłbym sześć z nich na ostrzenie mojego topora” – Abraham Lincoln

Nasz Ekspert ds. Negocjacji i Mediacji ma pełne przygotowanie abyś nabył nieruchomość bezpiecznie, sprawnie, skutecznie, bez emocji i stresu, w uczciwej cenie. Pomoże przeprowadzić Ciebie przez cały proces negocjacyjny w tym procedury w zakresie przeniesienia własności nieruchomości.

5 KROKÓW DO REALIZACJI TWOJEGO CELU

Skontaktuj się z naszym ekspertem

Przedstaw rodzaj i zakres zlecenia

Spotkaj się z ekspertem w celu omówienia szczegółów transakcji

Otwarcie zlecenia negocjacyjnego - nasze działanie

Zakończenie zlecenia - porozumienie wdrożenie - Twój SUKCES